V sobotu 8. června večer se v pražské Fortuna Areně uskuteční turnaj bojových sportů Oktagon MMA. České dráhy v souvislosti s očekávaným zájmem fanoušků posílí večerní a noční vlakové spoje ze zastávky Praha-Eden.

Ve stanici Praha-Eden budou v sobotu mezi 16. a 20. hodinou mimořádně zastavovat rychlíky Vltava a Silva Nortica (vlaky R 712, R 708, R 706, R 725, R 323 a R 729).

Večerní a noční regionální spoje budou posíleny na kapacitu denního provozu, každý osobní vlak by tak měl disponovat kapacitou pro až 600 sedících osob. Celková kapacita vlaku je pak nejméně dvojnásobná. Navíc dojde k přidání jednoho mimořádného nočního spoje na trase Praha-Eden – Praha-Vršovice – Praha hl.n. s odjezdem z Edenu v 0:38 hod.

Vlak představuje jednoznačně nejpohodlnější a nejrychlejší cestu ke stadionu. Zastávka Praha-Eden je jen pár minut chůze od stadionu a fanoušci tak mají možnost se vyhnout dopravním zácpám i přeplněným tramvajím a autobusům MHD. Během soboty zastávku Praha-Eden obslouží až 40 párů pravidelných vlaků.